Horny_blok

About Us

Sit down, make yourself at home, light an incense stick and brew your favourite tea leaves. Can you smell that? Right, the smell of our tearoom….We are the longest working tearoom in Zvolen and its surroundings, as well as one of the oldest tearooms in Slovakia.

tel. č. : +421 904 335 050,  +421 905 265 386
email: info@cajovnanazamku.sk
Námestie SNP 1
Zvolenský zámok
96 001, Zvolen

We are Social

 

 

 

Our Partners

 

Jazyky

  • Slovenčina
  • English
  • Deutsch

india

India "8 a 9"

mar
23

Hned na zaciatku sa chcem ospravedlnit  za chyby-gramaticke a chyby sposobene zosuchanou klavesnicou. 

Posted By ales čítať ďalej

India "5 a 6"

mar
07

Deň 5: Ahojte vsetci, 

Tak sa ozyvam este stale s Dharamsali-Mac Leod Ganj. Myslel som ze to bude mensie mestecko (nieco ako Rewalsar) ale je to asi 3krat take velke a moznoaj viac aspon tak to vyzera zo strechy nasho domu=housu. Je tu plno, plno a este raz plno obchoduv (zo vsetkym moznim aj nemoznim :-) ). 

Posted By ales čítať ďalej

India "3 a 4"

feb
24

Deň 3: Ahojte vsetci,
Pokracujeme v Mandi-po tej dlhej ceste sme sa dohodli ze si dovolime riaden hotel tak sme vsprievodcovi{kniznom nieco nasi-Raj Mahal Hotel}. Jeep-taxikom sme sa tam vyviezli {ako krali :-}} Mato vybavil zlavu z 1600 a 1300 rups. Izba bola "nobl" asi tak 70-rokoch ale pre nas to bol momentalne tiez luxus{potom uvidite video a fotky}, hlavne "vonala" parafinom s coho ma trochu bolela hlava hlavne rano{ alebo to bolo tou bujarou oslavov v meste, kde oslavovali Siva Ratry-hindusticky sviato}. 

Posted By ales čítať ďalej

India "1 a 2"

feb
15

Deň 1: Ahojte, vsetci

Posted By ales čítať ďalej

India "štart"

feb
14

Pri príležitosti „3 výročia“ výpravy do Indie sa chcem s Vami podeliť o tieto zážitky, ktoré boli pre mňa nezabudnuteľné a India sa stala pre mňa nákazlivá (že vraj nie len pre mňa som sa dozvedel až neskôr :))).

Posted By ales čítať ďalej
Subscribe to RSS - india