Horny_blok

About Us

Sit down, make yourself at home, light an incense stick and brew your favourite tea leaves. Can you smell that? Right, the smell of our tearoom….We are the longest working tearoom in Zvolen and its surroundings, as well as one of the oldest tearooms in Slovakia.

tel. č. : +421 904 335 050,  +421 905 265 386
email: info@cajovnanazamku.sk
Námestie SNP 1
Zvolenský zámok
96 001, Zvolen

We are Social

 

 

 

Our Partners

 

Jazyky

  • Slovenčina
  • English
  • Deutsch

India "štart"

Pri príležitosti „3 výročia“ výpravy do Indie sa chcem s Vami podeliť o tieto zážitky, ktoré boli pre mňa nezabudnuteľné a India sa stala pre mňa nákazlivá (že vraj nie len pre mňa som sa dozvedel až neskôr :))).

Uvedený  text ktorý tu budem dávať sú autentické e-maily ktoré som písal domov. Tak že tam budú určite preklepy a gramatické chyby (keďže mi to nemal kto kontrolovať). Verím že to nebude pôsobiť rušivo ale práve naopak vtiahne vás to do deja. Použité fotky budú moje alebo Maťove (samozrejme s jeho súhlasom). Pripadne tam pridám nejaké odkazy. Za seba môžem povedať že mňa TÁTO výprava dosť zmenila.

Chcel by som touto cestovateľskou správou „vyprovokovať“ aj iných k napísaniu ich správ s ciest aby sa podelili o svoje zážitky.

 

Ďakujem za porozumenie a prípadné komentáre. Aleš