Horny_blok

About Us

Sit down, make yourself at home, light an incense stick and brew your favourite tea leaves. Can you smell that? Right, the smell of our tearoom….We are the longest working tearoom in Zvolen and its surroundings, as well as one of the oldest tearooms in Slovakia.

tel. č. : +421 904 335 050,  +421 905 265 386
email: info@cajovnanazamku.sk
Námestie SNP 1
Zvolenský zámok
96 001, Zvolen

We are Social

 

 

 

Our Partners

 

Jazyky

  • Slovenčina
  • English
  • Deutsch

Ponuka pripravovaných čajov

Dovoľujeme si Vás privítať v našej skromnej čajovničke i jej internetovej verzii a čo najsrdečnejšie! Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete pitíčko Vášmu srdcu a jazyku najbližšie. 

Vysvetlivky k nápojovému lístku:

Štandardné množstvo jednej porcie je 0,5l, pokiaľ nie je uvedené inak. Na takéto množstvo hotového čaju, je použité min. 5g suchého čajového listu. Čaj na viac zálevov (viacnálevový), je podávaný v konvičke s minimálnym obsahom cca 0,15l, pričom na jednu porciu je použité 5g suchého čajového listu. Jedna porcia čaju je určená maximálne pre 3 osoby, pokiaľ nie je uvedené inak!!! Ďakujeme, že to rešpektujete! Na prípravu v Zhongu je použité minimálne 3g suchého čajového listu. Zhongu podávame iba pre osamotených pijákov čaju.

 

 

Ponuka čajov podľa svetových regiónov:

GruzínskoČínaJaponskoTureckoMarokoIndia - NepálCeylonKeňaAmerikaTchajwanVietnamAfrika

Čína, Japonsko - Vietnam - Tchajwan India - Nepál - Ceylon Gruzínsko - Turecko - Keňa Aromatizované čaje Nečaje Ajurvédske - bylinné čaje